Ühendus ja tühjus

Minus on tühjus.
Midagi läks ära ja nüüd on tühjad toad.

Ma otsin ühendust. Otsin ühendust teistega.
Ja ma tunnen, et ma ei saa seda, mida otsin.
Ja ma taipan, et ühendus, mida otsin, on ühendus iseendaga.

Ma otsin ühendust. Otsin ühendust iseendaga.
Ja ma taipan, et see, mida otsin, on alistumine usaldusse.

Ma otsin alistumist usaldusse.
Ja ma taipan, et mu tubades on värske õhk.

Pidin vaid aknad avama ja nina kevadesse pistma.

Jaa, vahel me peame endale õige tihti meelde tuletama, et meiega on kõik hästi.
Lihtsalt hingama ja laskma elul juhtuda nagu ta juhtub.
Laskma lahti ja laskma minna ja laskma tulla.

See pole sugugi kerge – lubada kõigel minna või tulla.
Vahel tahaks nii hoida. Või olin harjunud hoidma.

Ja tuleb tuul ja puhub ära..
lasen õhupalli nöörist lahti
tuulelohe libiseb käest

Ja nad lendavad ja saan ainult vaadata neid minemas,
päikese käes sätendamas ja tuulega mängimas.

Mmm, miskit ilusat on lahtilaskmises

Võta aeg maha ja hinga

mindfulness teraapia kunst looming

Võta aeg maha
Hinga ?

Mis siis, kui universum “annab meile märku”, et me aja maha võtaksime? Et lõpetaksime liigse tootmise. Jääksime koju ja lubaksime maakeral hingata mõne aja, ilma teda üle saastamata – nii nagu praegu iga päev teinud oleme.

Mis siis, kui võtaksime sammu tagasi ja mõistaksime, kuidas me tegelikult mõjutame planeeti Maa ja üksteist. Me ei ole erilisemad või targemad ja ei oma rohkem kontrolli ja õigusi, kui ma arvame, et omame. Viirus võib tulla ja tabada meid kõiki ja pühkida meid maa pealt minema, aga planeet Maa jääb ikka pärast meid alles.
Oleme kõik ühendatud. Nii nagu saame levitada haigust, saame levitada ka armastust, lahkust ja positiivsust.
Kasuta seda aega mõtisklusteks, kuidas Sinu panus ja elustiil mõjutab meie maailma ja ühiskonda. Võta aeg maha ja kuula lõpuks ennast päriselt. Universum “suhtleb” meiega alati, kui oleme vaid valmis kuulama.

***

See, mis praegu toimub, võib tunduda kaosena, aga see on ka suurepärane võimalus praegu – oleme sunnitud olema olukorras, kus saame täielikult ümber mõelda ja teha oma senised elud – meie tööd, meie suhted, meie tarbimisharjumused, meie harjumused enda vaimse ja füüsilise tervise osas. Kasuta seda aega enda jaoks. Kasuta seda aega ausaks enesepeegelduseks.

Mida Sa tegelikult soovid?
Kuidas Sa tegelikult elada tahad?
Mida Sa päriselt vajad?

About Religion, God, Universe, Higher Self, Creativity

mindfulness kingitus tänulikkus teadlik elu loomine psühhoteraapia kadi nool

Religion can be fun way to experience yourself. I have never believed in God. I always had way too many questions to ask. And I don’t believe bible is only way to connect with life. But for me prayer is like mindfulness meditation. Singing altogether is powerful way to connect with yourself. And God in Bible is like higher-me in psychology or inner trust in daily life. It all helps to live and be at peace. It’s lot of fun here, and kindness. Religion is connected with spiritual world and all connected with science. It’s all one just different forms. Those who believe something bigger than what they see, are all called crazy or smthng else. But more I look around, it has becoming normality, that people can heal with hands, are able to see energies, ect. The more you are able to accept, the more stable you feel in this world. The more you trust and the less you doubt or waste your time and energy on stuff that doesn’t feed your soul – The more you live and life becomes deeply meaningful.