Teraapiaseansid ehk kohtumised inimestega on alati erinevad. Lähtun sellest, et teraapia ei ole koht, kus Sind juhendan, vaid see on ruum, kus ma aitan Sul näha seda, mis Sinus on juba olemas, kuid millega oled hetkel kontakti kaotanud. Seanssidel on meil fookus sellel, et vastused on Sinu sees, tervendaja on Sinu sees – mina terapeudina lihtsalt loon selleks sobiva ruumi, et Sa saaksid hakata märkama ja kasutama oma sisemisi ressursse.

Seansil saad kogeda seda, mis parasjagu Sulle kõige enam sobib ja mida kõige enam vajad. Sina tood teema ja koos leiame viisi, kuidas sellega töötada.

Ma ei ole klassikalises mõistes psühholoog. Minu seansid on loovad ja toetun inimesele kui tervikule. Ma ise kogen end hetkel kolmes aspektis – terapeut – mentor – coach.

Terapeudina vaatame Sinu mustreid ja lahendame ebakõlasid, süübime traumadesse ja takistustesse, mis minevikust on end kordama ja sind mõjutama jäänud.

Mentorina kaasan ma oma isikliku kogemuse, toetun sellele, mis olen lugenud, õppinud, kogenud – minu eesmärk on alati vaadata avarama pilguga, see, mis oli minu elus, ei tähenda, et see on Sinu elus nii. Mind on toetanud Human Design, erinevad kehapraktikad, minu senised kogemused ja seda ma ka seanssidel ühel või teisel moel rakendan.

Coachi osas me keskendume tulevikule, sellele, kuidas tahad end tunda, kuhu liikuda, millist elu soovid elada. Ja mismoodi seda täide viia.

Järgnevalt kirjutan veidi lahti, mis seanssidel toimub – 


Kõikide seansside hind 70€/1h
  • Võtan vastu kliente Tallinnas ja ka veebi vahendusel.

  • Seansi tühistamisel 24h enne seansi algust – klient tasub 50% seansi maksumusest. Austame teineteise aega

  • Kui soovid tulla teraapiasse, kuid Sul ei ole võimalik tasuda kohe, kirjuta ikka. Leiame lahenduse.

Transpersonaalne psühholoogia

Mis see on?

Psühholoogia, mis läheneb inimesele kui tervikule – kaasates Sinu uskumused, taustsüsteemi, keha, meele ja ka vaimu. Me ei keskendu sellele, mis Sul viga on, vaid vaatame kõiki olukordi, mis Su elus toimuvad kasvukohtadena. Fookuses oled Sina ja Sinu täieliku elupotentsiaali elluviimine. Kõik vastused on Sinu sees olemas, ma aitan Sul neid märgata ja integreerida, et hakkaksid neid oma elus kasutama.

Teraapia ja nõustamine

Mis see on?

Kaardistame Sinu hetkeolukorra. Vaatame, kus oled ja kuhu tahad liikuda. Mis on takistused ja uskumused ning võimalused. Lähtuvalt teemast valin ka vahendid. See on individuaalne protsess – kus Sa tuled oma teemaga ja üheskoos leiame Sinule sobivad lahendused.

Hüpnoteraapia

Mis see on?

Hüpnoos on keha ja meele lõõgastav seisund, mil Sa oled alateadvuse infole ja mineviku kogemustele kergemini kättesaadav. Hüpnoosi abil on võimalik tuvastada ja vabaneda piiravatest uskumustest ja lahendada ära erinevaid olukordi, mis Sind seni takistanud on. Lähtume sellest, et Sinu sees on kõik teadmised olemas ja ka lahendused ja et usaldaksid oma sisetunnet. Terapeudina aitan Sul luua ühendust sellega, mis juba on Sinus olemas.

Mindfulness kohalolu praktika

Mis see on?

Sageli oleme kinni kas mineviku kogemustes või fantaseerime oma tulevikust, kuid oskus olla praeguses hetkes ja aktsepteerida elu – on ehk kõige olulisem oskus üldse. 

Mindfulness on praktika, mis õpetab Sind tulema kohale endasse, oma kehasse, tunnete ja mõtete keerises iseenesega kontakti jäämist – enese vaatlemist. 

Tunne ja mõte ei juhi Sind, Sina juhid iseend. Sinu hirm, sinu valu, sinu häbi, sinu viha on Sinu õpetajad. Samamoodi ei ole vaja oma tulevikku üleni ette teada, pidevalt planeerida, olla ärevil ja stressis.

Mindfulness aitab Sul eristada enda loomulikku olekut põgenemata minevikku või tulevikku. Mingis mõttes istud nagu kinosaalis ja õpid vaatama enda elus ja enda sees toimuvaid protsesse eemalt. Sekkumata. Reageerimata. Õpid Mindfulness praktika kaudu end paremini juhtima ja suudad pingelistes olukordades jääda enda keskmesse, teha selgemaid ja päriselt Sinuga resoneeruvaid otsuseid.

Kunst teraapias

Mis see on?

Sul on võimalus kogeda ja väljendada end mitteverbaalsel moel. Kunsti oskus ega kogemus pole oluline, vaid see on vahendiks – mis aitab tuvastada ja selgitada paremini Sinu küsimust ja sinu tundeid. Kunstivahendite kaudu on Sul võimalus avada ja avastada oma loov osa. Loovus annab võime näha tervikut väljaspool raame, etteantud norme. Annab võimaluse uuteks ideedeks, uut moodi enese vaatluseks. 

Kunsti abil saame luua visioone, pilte Sinu tuleviku soovidest ja unistustest ning vaadata ka keerulisi kohti ja traumasid Sinu minevikust. Kunst õpetab praeguses hetkes elu nautima ja märkama, see on kui üks rändamise ja kohale tulemise viis.

Oled alati oodatud