mindfulness teraapia kunst looming

Võta aeg maha
Hinga ?

Mis siis, kui universum “annab meile märku”, et me aja maha võtaksime? Et lõpetaksime liigse tootmise. Jääksime koju ja lubaksime maakeral hingata mõne aja, ilma teda üle saastamata – nii nagu praegu iga päev teinud oleme.

Mis siis, kui võtaksime sammu tagasi ja mõistaksime, kuidas me tegelikult mõjutame planeeti Maa ja üksteist. Me ei ole erilisemad või targemad ja ei oma rohkem kontrolli ja õigusi, kui ma arvame, et omame. Viirus võib tulla ja tabada meid kõiki ja pühkida meid maa pealt minema, aga planeet Maa jääb ikka pärast meid alles.
Oleme kõik ühendatud. Nii nagu saame levitada haigust, saame levitada ka armastust, lahkust ja positiivsust.
Kasuta seda aega mõtisklusteks, kuidas Sinu panus ja elustiil mõjutab meie maailma ja ühiskonda. Võta aeg maha ja kuula lõpuks ennast päriselt. Universum “suhtleb” meiega alati, kui oleme vaid valmis kuulama.

***

See, mis praegu toimub, võib tunduda kaosena, aga see on ka suurepärane võimalus praegu – oleme sunnitud olema olukorras, kus saame täielikult ümber mõelda ja teha oma senised elud – meie tööd, meie suhted, meie tarbimisharjumused, meie harjumused enda vaimse ja füüsilise tervise osas. Kasuta seda aega enda jaoks. Kasuta seda aega ausaks enesepeegelduseks.

Mida Sa tegelikult soovid?
Kuidas Sa tegelikult elada tahad?
Mida Sa päriselt vajad?

Recommended Posts